Про компанію
ТК «Варіатор» — українська торговельна компанія, крупний трейдер продовольчого ринку України.
Історія компанії налічує більше 25 років. Весь цей час «Варіатор» піклується як про свій заробіток, так і про зарабіток своїх партнерів, будь то ринок В2В або В2С.
Історія «Варіатора» — це історія постійного пошуку нових товарів, що найточніше задовольняють потреби як споживачів, так і тих, хто забезпечує оптимальний шлях товару від виробника до споживача.
Перші кроки
Стадія зрілості
Нинішній етап
«Варіатор» розпочинався як компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі імпортними товарами по Україні, — переважно продуктами харчування та товарами повсякденного попиту.
Пізніше, з посиленням українських виробників, «Варіатором» було освоєно ринок вітчизняних товарів. Продуктова лінійка швидко збільшувалася.
Далі «Варіатор» запропонував споживачам товар під власними торговими марками. Компанія виступила вже як розробник і виробник інноваційних продуктів для своїх партнерів і споживачів.
Наша задача — виробництво традиційних та створення інноваційних продуктів для смачного та корисного харчування.
Наша місія – відкривати для людей світ здорового та збалансованого харчування
Також, наша мета – зробити процес приготування страв зручним та цікавим для кожного нашого споживача.
«‎Варіатор» сьогодні
Завдання сучасного етапу розвитку "Варіатора" — вихід на закордонні ринки з відповідною адаптацією продукції до смаків та вподобань споживачів інших країн. Оптові та дистриб'юторські підрозділи фірми перебувають у стані постійної трансформації та адаптації під сучасні реалії.

Крім трудових досягнень, ми пишаємося тим, що є спонсорами дитячих колективів та змагань, а також своєю допомогою медикам у боротьбі проти COVID-19.
Експорт-
імпорт
ТК «Варіатор» виконує сировинні поставки в Україну практично з усіх регіонів світу: Індія, Китай, Європа, Азія, Південна Америка тощо. Експорт зосереджений на країнах колишнього СРСР, а також США.
Більше 30
партнерських
торговельних мереж
Нашими основними партнерами є мережі «Ашан», «Метро», «Сільпо», «Фора», «Фудком», «Таврія», «Копійка», «Novus», «Класс», «РОСТ», «Восторг», «Чудо-маркет».
Більше 25 років
досвіду в роботі
з клієнтами
ТК «Варіатор» усвідомлює, що може заробити свої гроші, тільки якщо те саме зроблять її партнери, а споживачі — отримають сучасний, якісний продукт.
Інноваційні
продукти
ТК «Варіатор» є піонером у розробці наступних товарних груп: страви зручного та швидкого приготування, суміші для випікання, продукти для правильного харчування, борошно грубого помелу різних видів, супер-фуди та преміум-продукти.
Новини «‎Варіатора»
Компанія «Варіатор» постійно пропонує ринку нові розробки, не боячись порушувати сформовані канони. Досліджуючи різноманітні ситуації споживання, ми пропонуємо максимально зручні товари. У розділі «Новини» Ви можете стежити за тим, що у нас відбувається захоплюючого, і заздалегідь бути в курсі кожної нашої новинки, події або особливої дати!